Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
23

1983 yılında açmış olduğu Elmadağ’da yer alan mağazası ile Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası unvanını almaya hak kazanmıştır. Daha sonra 1996 yılında Olivetti markasının Türkiye dağıtım işlerini aldı ve bilgisayar satış sektörüne girdi. Sunmuş olduğu mağaza hizmetinin yanı sıra online olarak da hizmet vermeye devam etmektedir. Vatan Bilgisayar bünyesinde her bütçeye ve tarza uygun ürün seçeneği bulmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca online sitemiz üzerinden de ürünlerimizi inceleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Firmamız sunmuş olduğu hizmet kalitesinin yanı sıra geniş ürün seçeneği ile de herkese hitap etmektedir. Hedef aldığı ilke ise Türkiye’nin dört bir yanından herkesin dilediğe ürüne kalite güvencesi ile sahip olmasını sağlamaktır.

Vatan Computer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 56 56

Vatan Computer İletişim Mail Adresi
info@vatanbilgisayar.com

Arama Terimleri: Vatan Computer iletişim bilgileri, Vatan Computer telefon no, Vatan Computer irtibat tel, Vatan Computer canlı destek, Vatan Computer müşteri temsilcisi, Vatan Computer şikayet hattı, Vatan Computer 0850 li telefon numarası, Vatan Computer whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here