Starbucks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
20

1971 yılında sadece tek bir mağaza ile hizmete açılan Starbucks bulunduğu konumu sürekli yenileyerek faaliyete devam etmiştir. Bu da müşterilerinin ilgisini çekerek sürekli merak uyandırmıştır. Mağaza’dan alınan sadece bir kahve’den ibaret olmamış, adeta kahveye yıllardır sevgi’de katılarak sunulmuştur.  Mağaza’nın ismi ise Moby Dick’ten esinlenerek alınmıştır.  Eski deniz tüccarlarının kahveye olan tutkularından bu pay çıkarılmıştır.

1981 yılında ise Howard Schultz  Starbucks mağazasına ilk adımı atmıştır. Almış olduğu bir fincan kahve sonrası ailenin bir üyesi olmaya karar vermiştir. Howard Schultz  gitmiş olduğu İtalya seyahati sonrasında  ise İtalyan kafe geleneğini Amerika Birleşik Devletleri’ne getirmek istemiş ve bu macera köklü bir firma olan işletme tarafından günümüze kadar kaldığı yerden devam etmeyi sürdürmüştür.

Starbucks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 47 49

Starbucks İletişim Mail Adresi
infostarbucks-tr@alshaya.com

Arama Terimleri: Starbucks iletişim bilgileri, Starbucks telefon no, Starbucks irtibat tel, Starbucks canlı destek, Starbucks müşteri temsilcisi, Starbucks şikayet hattı, Starbucks 0850 li telefon numarası, Starbucks whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here