Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
22

Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olan Siemens, Almanya merkezlidir. Şirketin genel üretim ve yönetim merkezleri, Almanya’nın Münih ve Berlin kentlerinde bulunur. Endüstri, enerji ve sağlık olmak üzere ana sektörde markaya ait üretimler bulunuyor. Şirket resmi olarak 1847 yılında, Berlin’de kurulmuştur.

190 farklı ülkede faaliyet gösteren şirketin ortalama olarak 480 bin çalışanının olduğu tahmin ediliyor. Günümüzde Frankfurt ve New York borsalarında, Siemens markası işlem gören bir holdingdir. Tarihte ilk ortaya çıktığı dönemde, Telgraf yapım şirketi olarak faaliyete başlamıştır. Hatta Osmanlı Devleti ile ilk remi münasebetleri, İstanbul’a kurulacak olan telgraf sistemi nedeniyledir. Beyaz eşya üretiminde lider markalardan olan Siemens ayrıca, 1997 yılında ilk kez renkli ekranlı telefon tasarlamıştır.

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 66 88 (7/24)

Siemens İletişim Formu

Arama Terimleri: Siemens iletişim bilgileri, Siemens telefon no, Siemens irtibat tel, Siemens canlı destek, Siemens müşteri temsilcisi, Siemens şikayet hattı, Siemens 0850 li telefon numarası, Siemens whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here