Pınar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
21

1973 yılında kurulan Pınar gıda sektöründe hız kesmeden ilerlemektedir. Geniş ürün yelpazesine sahiptir. Su, süt, et ürünlerinde kaliteyi ve güveni sunmaktadır. Türkiye’nin adını gıda sektöründe ilklerle andırmıştır. 5 binden fazla kişiye ekmek kapısı olmuştur. Sağlığı, lezzeti ve yenilikleri harmanlayıp ürünlerine yansıtmaktadır.

Hazır mayonezi, uzun ömürlü sütü, paketli hindi ürünü çeşitlerini, dondurulmuş et çeşitlerini ve geri dönüşümsüz paket suyu gıda sektörü ile ilk tanıştıran şirkettir. Türkiye’yi ve Türk ürünlerini yurt dışına tanıtıp temsil etmektedir. Birçok ödül sahibidir. Ürünlerini her geçen gün geliştirerek hizmetlerine hizmet eklemektedir. Pınar Süt ürünü ile en başarılı Global şirket ödülü almıştır. Aynı şekilde bu ürün ile içecek sektöründe en önde gelen isim olmayı başarmıştır.

Pınar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 76 27 (Haftanın 7 günü 07:00-23:00)

Pınar Su Sipariş Hattı İletişim Telefon Numarası
444 99 00

Pınar İletişim Mail Adresi
info@pinar.com.tr

Arama Terimleri: Pınar iletişim bilgileri, Pınar telefon no, Pınar irtibat tel, Pınar canlı destek, Pınar müşteri temsilcisi, Pınar şikayet hattı, Pınar 0850 li telefon numarası, Pınar whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here