Nvidia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
17

1999 yılında kurulmuş olan  Nvidia markası Dünya’da bilgisayar oyunu sektöründeki büyümeye katkı sağlamıştır. GeForce adlı ürünü grafik işlemci ünitesi olarak tanımlanmıştır. İlk çıkarılan GeForce ürünleri bilgisayar oyunu sektöründe büyük ilerlemelere neden olmuştur. Bu ürünler sonraki yıllarda grafik sektörünün tamamında aktif şekilde kullanılmaya başlamıştır.

Yapay zekâ teknolojisinin kullanıldığı birçok ürün çeşidi ile farklı alanlara hizmet sunmaktadır. Kullanılan platformlar arasında, otonom makineler, bulut ve veri merkezi, yapay zekâ ve derin öğrenme, tasarım ve profesyonel görselleştirme, sağlık, kendi kendini süren otomobiller ile GeForce oyunlar sayılabilmektedir. Verdiği eğitimlerle de yapay zekâ teknolojisinin yaygınlaşmasına büyü katkı vermektedir.

Markanın web sitesi aracılığı ile birçok ürünü kolayca satın almak da mümkündür. Ürünlere ait tüm bilgiler detaylı şekilde web sitesinde verilmektedir.

Nvidia Türkiye ofisi bulunmamasından dolayı Nvidia müşteri hizmetleri numarası bulunmuyor. Bunun için destek ekranından temsilcilerle görüşme gerçekleştirilebilir.

Nvidia Canlı Destek Sayfası

Arama Terimleri: Nvidia iletişim bilgileri, Nvidia telefon no, Nvidia irtibat tel, Nvidia canlı destek, Nvidia müşteri temsilcisi, Nvidia şikayet hattı, Nvidia 0850 li telefon numarası, Nvidia whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here