Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
27

Merkezi Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan ve dünyanın önde gelen spor markalarından Nike, Phil Knight ve Bill Bowerman tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda Blue Ribbon Sports adıyla bilinen marka daha sonra Nike kurumsal markası ile yoluna devam etmiştir. Önceleri Japonya’dan ithal ettikleri ayakkabılar ile işe başlayan Bowerman ve Knight sonrasında kendi markaları ile üretime geçerek dünya çapında önemli bir başarı elde etmişlerdir.

Adidasın üç çizgiden oluşturduğu herkesçe bilinen bir logosu vardır. Ancak kullanıcıları için önemli bir logo ölçüsü olarak adidasın orjinalinde trefoil logosu olmak zorundadır. Yonca bitkisine benzerliği olan bu logo adidasın orjinal ürünlerinde bulunmaktadır. Adidas markası sadece spor ayakkabısı değil bir çok spor eşyası üretimi yapmaktadır. Ve kullanıcıları tarafından takip edilen ürün kalitesine ve dünyaca büyük olan bir üne sahiptir.

Nike Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 365 04 90 (9.00 – 18.00 | Pazartesi – Cuma)

Nike Türkiye Adresi
Esentepe Mah.
Büyükdere Cad. No:175
Levent 34394
Şişli/İstanbul

Arama Terimleri: Nike iletişim bilgileri, Nike telefon no, Nike irtibat tel, Nike canlı destek, Nike müşteri temsilcisi, Nike şikayet hattı, Nike 0850 li telefon numarası, Nike whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here