Monster Çağrı Merkezi İleitişim Telefon Numarası

0
30

2000 yılında İlhan Yılmaz isimli girişimci tarafından kurulmuş olan, Türkiye merkezli bilgisayar teknolojileri üreticisidir. Canavar anlamına gelen Monster, tam olarak hangi nedenle kullanıldığı tam olarak bilinmemektedir. Dizüstü bilgisayarlarda adeta yeni bir pencere açan marka, ürünleri genellikle oyun severlere hitap edecek özeliklerle tasarlanıyor.

Toplama bilgisayar mantığıyla hareket eden marka, Türkiye’nin önde gelen bilişim teknolojileri firmalarından bir tanesi olarak kabul ediliyor. Yüksek kapasiteli program ve yüksek verili oyunlara önem veren kullanıcıların ilk tercihleri, Monster Notebookları oluyor.

Marka tarafından özel olarak geliştirilen modeller ise şu şekildedir; Semruk, Tulpar, Huma, Markut ve Abra’dır. Türk mitolojisinde yer alan isimlerden esinlenerek, bu modeller isimlendirilmiştir.

Monster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 255 11 11 (Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00)

Monster İletişim Mail Adresi
info@monsternotebook.com.tr

Monster Faks Numarası
0216 449 49 36

Monster Genel Müdürlük Adresi
Osmanağa Mahallesi, Nüzhet Efendi Sk. 34/B, 34714 Kadıköy / İstanbul

Arama Terimleri: Monster iletişim bilgileri, Monster telefon no, Monster irtibat tel, Monster canlı destek, Monster müşteri temsilcisi, Monster şikayet hattı, Monster 0850 li telefon numarası, Monster whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here