Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
30

Adidas, Alman Adidas-Salomon şirketine bağlı ve dünya genelinde en büyük ikinci spor eşya üreticisidir. Marka adını kurucusu olan Adolf Dassler’den almıştır. Adolf Dassler 1920 yıllarında, Puma’nın kurucusu olan kardeşi RudolphDassler ile ayakkabı üretmeye başlamıştır. Ayrıca 2006 yılında ünlü spor markalarından biri olan Reebok’u da bünyesine katmıştır.

Adidas markasının üretmekte olduğu malzemelerde genelde, aynı renkte üç paralel çizgi kullanılmaktadır. Efsanevi üç çizgisi, markanın ortaya çıkışı ve bir ayakkabı üzerinde kullanılması 1949 yılına dayanmaktadır.3 yapraklı ünlü logosu ise 1971 yılının Ağustos ayında belirlenmiştir. Bu motif markanın logosunu temsil etmektedir. Günümüzde dünya genelinde bilinen ve tüketiciler tarafından tercih edilen, kaliteli spor malzemelerine imza atan bir markadır.

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 502 61 41

Arama Terimleri: adidas iletişim bilgileri, adidas telefon no, adidas irtibat tel, adidas canlı destek, adidas müşteri temsilcisi, adidas şikayet hattı, adidas 0850 li telefon numarası, adidas whatsapp hattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here